O nás

Lhamo Spa

Lhamo Spa je masážní salon, který se nachází v hotelu Grandium Prague. Naším hlavním cílem je nabízet služby hotelovým hostům a také místním klientům, pomáhat jim v tvorbě zdravého životního stylu, obnově energie a při odbourávání tělesné únavy po práci, cestování nebo jiných aktivitách. Cena masáží je jednou z nejnižších, ale masáže patří k jedněm z nejkvalitnějších v centru Prahy, neboť chceme předávat znalosti a pomáhat lidem, kteří trpí duševními či tělesnými potížemi nebo chtějí zažít něco neuvěřitelného. Je to proto, že jsme objevili kouzlo masáže – přináší velké uvolnění, radost, odbourání škodlivých látek z těla, je zdravá, silná, odstraňuje stres a pomáhá k dosažení tělesné a duševní rovnováhy. Nechť jsou všechny bytosti obdařeny nekonečným štěstím, pozitivní energií a zdravým životem díky profesionálně provedené masáži.

Óm mani padme húm

 

Jak si rezervovat masáž

Nejlepším řešením je objednat si masáž e-mailem na lhamospa@email.cz nebo lhamospa@gmail.com nebo na čísle 00420 776 244 734, neboť recepční hotelu mají někdy plné ruce práce. Pokud na masáž spěcháte, je nejlepší zavolat nebo poslat zprávu, abyste mohli přijít za půl hodiny. Samozřejmě si můžete objednat masáž také přes recepci hotelu.

Pokud budete chtít změnit nebo zrušit svou rezervaci, dejte nám vědět minimálně 2 hodiny předem, prosím. Jinak Vám budeme nuceni naúčtovat 250 Kč na uhrazení nákladů. Děkujeme za pochopení.

Otevírací doba: 10:00 – 22:00 každý den

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu

Provozovna:

hotel Grandium Prague

Politických vězňů 12

Praha 1, 110 00

Zodpovědná osoba:

Sonam Gyaltso

Turnovská 6

Praha 8, 180 00

IČ: 87571196

Podnikatel je zapsaný do živnostenského rejstříku.