Tibetské masáže

Tibetská masáž (Kuňe) je jedním z nejstarších léčebných postupů. Je to velmi praktická a účinná metoda k obnovení energie a udržování tělesné rovnováhy. Tato masáž je všeobecně rozšířená v Tibetu nejen v městských, ale i odlehlých oblastech. Pomáhá při řadě tělesných i duševních potíží, ať již jsou způsobeny různými fyzickými problémy nebo každodenním stresem. Masáž může být silná nebo jemná, podle přání klienta.

Masáž zad, šíje, ramen a hlavy

Masírují se části těla spojené s nervovým systémem. Terapie pomáhá k odstranění napětí a tlaku v těle. Odbourává únavu a vyčerpání po práci nebo dlouhé cestě. Jemně se stlačují a masírují body, které jsou přímo spojené s pažemi, žaludkem, krkem a nadledvinkovou žlázou. Masáž přináší celkové zklidnění, kterým se dá předcházet stresu a potížím v emoční oblasti.

Tibetská akupresurní masáž

Tibetská akupresura je starobylá léčebná metoda, která používá zvláštní způsob stlačování reflexních bodů těla k probuzení schopnosti sebeuzdravení. Po aktivování těchto bodů je povzbuzen krevní oběh a životní energie, která napomáhá k léčení. Díky uvedení tělesných energií do pohybu může energie lépe proudit do problematických míst a uvolnit napětí a stres. Je to účinný způsob relaxace a dosažení harmonie.

Tibetská masáž zažívacího ústrojí

Jedná se o starobylý léčebný systém, který dodává hřejivou energii zažívacímu systému a břišní oblasti, zejména ledvinám, játrům, střevům a žaludku. Používá se velmi jemná masáž, která kombinuje techniku reiki a akupresury, tedy stlačování bodů, které jsou spojené se zažívacím systémem. Masáž je velmi zdravá a přínosná především pro lidi středního věku.

Protistresová masáž

Masáž je zaměřena na oblast chodidel, paží, šíje, ramen, horní části zad a hlavy, tedy části těla, které jsou spjaté s nervovým a energetickým systémem. Pomáhá proti oteklým a ztuhlým místům. Podporuje proudění energie v těla a přispívá k duševnímu zdraví.

Ostatní masáže

Masáž obličeje s pleťovou maskou

Masáž je velmi uvolňující, přínosná pro oblast očí, uší a nosu. Působí také jako prevence proti bolestem hlavy. Používáme léčebný olej a masku, které vyživují pokožku nejen na povrchu, ale pronikají i dovnitř. Masáž ovlivňuje správné proudění krve a uvolňuje škodlivé látky z pokožky. Tato metoda je oblíbený způsob relaxace a péče o pleť mnohých žen od nejstarších dob až po současnost.

Pleťová olejová kúra

Olejová kúra přispívá k pročištění a vyváženému poměru oleje v pleti. Masáž je jemná a uvolňující a po ní se pokožka napařuje, aby došlo k odstranění mrtvých kožních buněk a pupínků. Tento způsob příznivě působí také na oči, nos a uši.

Reflexní masáž nohou

Masáž pomáhá k ozdravení vnitřních orgánů a přispívá k odstranění tělesných potíží. Akupresurní body na chodidlech souvisí s ostatními částmi těla. Masáž přispívá ke spokojenému spánku, pocitu dobré nálady, radosti a podporuje krevní oběh.

Těhotenská masáž

Tato masáž pomáhá v dolní části zad, odstraňuje bolest šíje a chronickou bolest hlavy. Podporuje revitalizaci, snižuje otoky v oblasti zad, šíje a ramen a stimuluje břišní svaly. Přispívá také ke správnému proudění krve, působí pozitivně na energetický systém a duševní stav. Tím napomáhá k jednoduššímu průběhu porodu a příznivě ovlivňuje i dítě.

Speciální nabídka - Lhamo masáž

Tento postup kombinuje prvky indické a tibetské masáže. Zaměřuje se na celkové uvolnění a odbourání škodlivých látek z těla. Vybrali jsme nejlepší techniky ze dvou starobylých masážních systémů, které dodávají tělu energii a přispívají k posílení svalů. Jedná se o celkový léčebný postup, který pročistí tělo i duši. Masírujeme celé tělo včetně hlavy a obličeje vysoce kvalitním olejem Šugnum.