Indické masáže

Indická masáž

Ajurvédská masáž

Tyto masážní techniky tvoří součást ajurvédy – starobylý, přes 5 000 let starý, indický systém léčby těla a duše, který se zaměřuje na obnovení přirozené tělesné rovnováhy pomocí ozdravení a udržování tělesného, emocionálního a duševního zdraví. Ajurvédská masáž se zaměřuje na rovnováhu a tok životní energie v těle a pracuje s centry energie v těle. Stejně jako jiné druhy masáží podporuje také krevní oběh a lymfatický systém, uvolňuje ztuhlá místa a povzbuzuje funkce vnitřních orgánů.

Ajurvédská masáž zad

Záda jsou velmi důležitou součástí těla, kterou se přenášejí signály z mozku do vnějších a vnitřních orgánů. Zejména duševní a fyzická práce jsou spojeny se zády a způsobují jejich bolesti. Masáž přispívá k správnému proudění krve a obnovuje zdraví zádových svalů.

Masáž hlavy

Masáž vrací hlavě energii a snižuje bolesti hlavy, například migrény. Je přínosná i pro oči a nosní dutiny. Používáme ajurvédský olej na vlasy, který podporuje růst vlasů a je účinný proti lupům.

Ajurvédská masáž čtyř rukou

Jedná se o velmi uvolňující a příjemnou masáž. Dva maséři spolupracují na odtranění uzlíků v žílách a šlachách a napomáhají otvírání energetických drah. Pocítíte bezbřehou radost a jedinečný pocit, který jste nezažili nikdy předtím.